Strzelnica Bydgoszcz [FFA]

Forum o serwerze Strzelnica Bydgoszcz [FFA]

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2009-12-31 17:55:41

Nysian

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-31
Posty: 63
Punktów :   

Pluginy... Co dodać a co usunąć???

Witam... Chciał bym was się spytać co chcieli byście abym jaki plugin na serwer dodał a jaki wam się nie podoba i go usunąć z serwera lub zmodyfikować...
Pozdrawiam...

Offline

 

#2 2010-01-01 12:32:09

MoZoO

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-11-14
Posty: 30
Punktów :   

Re: Pluginy... Co dodać a co usunąć???

ja bym chcial , dokladniej planowalem napisac posta abyscie zrobili HTLV czy jakos tam mam nadzieje ze wiecie co to jest P

Offline

 

#3 2010-01-01 13:39:17

dudix

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-11
Posty: 41
Punktów :   

Re: Pluginy... Co dodać a co usunąć???

Mozo ty i tak masz bana wiec sie nie udzielaj tam gdzie Cie nie chcą

Offline

 

#4 2010-01-01 16:13:11

Nysian

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-31
Posty: 63
Punktów :   

Re: Pluginy... Co dodać a co usunąć???

Jak już to HLTV a poza tym poco niby to jak to ejst tylko do nagrywania demek (HLTV jest przydatne do sparow albo mix-ow) a jezeli juz by mialo byc to na serwerze TP dodam, że to jest płatne...

Offline

 

#5 2010-01-24 19:53:36

lorak

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-12-20
Posty: 21
Punktów :   

Re: Pluginy... Co dodać a co usunąć???

ja mam propozycje

powiniecie usunąć wszystkie mapy co na serw i po wgrywać standardowe ale i dodać nie które mapki jak  np ;

de_cpl_fire            de_eldorado
de_westwood        de_blue
de_dust2002         de_cpl_mill
de_irak

podałem ta mapy ponieważ są bardzo dobre i popularne na innych serwerach nie chciał bym podawać nazw serw (reklamowanie)
hmm nie którzy gracze .... co tu będziemy się oszukiwać większość graczy nie wiedza gdzie jest bess i co to są za mapki

jak zał warzyłem ze gracze graja cały czas na tych samych mapach az żałosne to jest ;/ jak np surf nuke1337 india rats1337 i inne rodzaju rast.

moze i zdobywce popularność ale za to tarcice dobrych graczy a przybywa non steam ("dzieci" uznajmy ze od 10 do 14 to sa dzieci )
a te dzieci jak sie przezwyczaja do jednej mapki to cały czas to samo wybierają i nie można sobie pograć na serwie przez takich graczy jak oni ;/

mam nadzieje ze was przekonałem ale chciałbym wiedzieć wasza opinie

pozdrawiam lorak

Offline

 

#6 2010-03-07 15:24:13

LowcaCiemnosci

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-03-07
Posty: 5
Punktów :   

Re: Pluginy... Co dodać a co usunąć???

witam... bardzo czesto gram na FFA. serwer praktycznie nic dodac nic ujac.... irytuja mnie tylko dwie rzeczy. miedzy innymi mapy. obeserwujac co ludzie wybieraja to normalnie szok. wiecznie gramy te same mapy (ratsy, dusty, nuke, inferno) rzadko kiedy pojawiaja sie mapy takie jak aztec czy kabul... w tej kwestii dodalbym kilka nowych map... obojetnie jakie. byle by bylo cos nowego. na jakis czas wylaczylbym opcje nominowania map przez graczy po to by admin mogl dac jakies nowe mapy aby je poznac. napewno jakies mapy niekoniecznie wszystkie ale wiekszosc sie przyjmie i zostana na serwie . druga sprawa jaka mnie irrytuje jest AFK kicker. cieszy mnie to ze jest cos takiego ale dziala za dobrze. bo jak ktos kampi w koncu to ffa to dlaczego po jakims czasie zabija i przezuca na specta? tego nie powinno byc. jesli ktos kampi to niech kampi byleby nie wyrzucalo a bynajmniej nie po takim krotkim czasie....

Offline

 

#7 2010-03-07 18:49:39

enemy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-22
Posty: 36
Punktów :   -2 

Re: Pluginy... Co dodać a co usunąć???

jest bardzo duzo nowych map tylko ze oni na nie glosuja

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbeagle charakter fretki domowe Gąski pokoje