Strzelnica Bydgoszcz [FFA]

Forum o serwerze Strzelnica Bydgoszcz [FFA]


#1 2010-02-04 18:18:13

Lukasz_

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-04
Posty: 3
Punktów :   

pro.stak

Akurat mam wolną chwilę to się pośmieje z ekspertów od haxów. Przed chwilą dostałem bana na Waszym serwerze, a gram na nim często bo lepszych na non steam nie posiadam, chociaż poziom gry oraz mapy są tam na poziomie ziomie ziomie

A i zapomniałbym, na serwerze gra jeden gość, który mi i tak zwisa bo nie potrafi grać nawet z czitami - włącza je na ~minute pozabija kilku i udaje, że ma szczęście

http://www.przeklej.pl/plik/ss-rar-00095o1vc2mv - a tu do ściągniecie moje cziterskie ss'y. Moje IP do odbanowania: 212.59.232.132


Bez pozdrowien

Offline

 

#2 2010-02-06 00:17:43

dudix

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-11
Posty: 41
Punktów :   

Re: pro.stak

No chyba nie lałeś ze ktos Cie odbanuje??   SS ja zjebalem bo zrobilem za pózno jak juz nie żyłeś.A jak ktos powiedzial ze masz wh i ja napisalem ze ide Cie sprawdzic to ty juz spierdoliles i potem jak juz ja wbijalem to ty juz z serwera spierdalałeś

Possij&pokwicz&potańcz

                                                                                                            Good Bay

Offline

 

#3 2010-02-06 14:39:48

Lukasz_

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-04
Posty: 3
Punktów :   

Re: pro.stak

Za małe macie pojęcie o tej grze żeby widzieć czy gra ktoś czysto bo jest ograny, czy ma dodatki ; )


Admini tam to same pizdy, grajcie sobie na swoim poziomie. Rzeczywiście trochę tam poziomem nie pasowałem, no ale chyba lepiej się uczyć od lepszych niż ogrywać słabszych? HAHA

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbeagle charakter fretki domowe Gąski pokoje