Strzelnica Bydgoszcz [FFA]

Forum o serwerze Strzelnica Bydgoszcz [FFA]


#1 2010-02-23 13:34:34

cappucino1

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2010-02-23
Posty: 2
Punktów :   

BaN oD Enemy

Witam chciałbym odwołać się do dzisiejszego bana permanenta  którego dostałem dzisiaj o godz. 13:15.Było to tak żę wszedłem na server i jak gdy by nigdy nick zaczołem grać.Nie za bardzo mi szło bo dopiero wstałem z łóżka.No i póżniej była mapa de_aztec .. na której wszedł admin Nike ^^ którego nie znam i zapytałem sie Enemyego na steam kto to jest... A on mi na steam pisze ze nigdy nie bede wiedziec i ze nigdy nie bedę miec admina i że jestem dzieciakiem i gówniarzem....Nie przyjeołem się tą sprawą bo wiem że słabsci tak mówią....Już po tej akcji nie pamietam kiedy to byłó Enemy zaczoł mi pisać ze jestem dzieciakiem z czitami....Po mapie aztec była mapa aim_ak_colt na której zraszowałem w 1 rundzie i dostałem bana permanenta....I tak to było.....I tak wiem że nie odbierzecie mu admina bo jest kolegą H@.Ale to taka skarga i odwołanie się od bana ... Pozdrawiam Cappucino  Play Hard Go Pro !!!!!

Offline

 

#2 2010-02-23 13:39:19

dudix

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-11
Posty: 41
Punktów :   

Re: BaN oD Enemy

Oj mAcko wczoraj na mnie dzisiaj na Cb <lol2> Pociskamy xd

Offline

 

#3 2010-02-23 14:06:22

enemy

Użytkownik

Zarejestrowany: 2009-08-22
Posty: 36
Punktów :   -2 

Re: BaN oD Enemy

capucino ale opowiadanie napisales bedziesz jak mickiewicz po pierwsze wkurwiles mnie po drugie mowiles komu nysian znow daje adminy jakims botom fajnie ze jestes dobry grasz na rank nie wiadomo czy z czitami czy bez ja moge cie odbanowac ale nie wkurwiaj mnie nasteonym razem dziekuje pozdrawiam

Offline

 

#4 2010-02-23 17:55:26

Nysian

Administrator

Zarejestrowany: 2009-07-31
Posty: 63
Punktów :   

Re: BaN oD Enemy

I znowu nie ma podanego IP więc na jakiego unbana liczysz (dotyczy to też innych nie podajecie ip.) Ja oczywiście widzę jakie wy macie ip ale nie będę ciągle przekazywał waszego ip dalej nic samemu nie umiecie zrobić tylko żale... Nie no nice, nice dwie skargi pod rząd nie wspomnę już o poprzednich skargach. Ogar, ogar!!!
Pozdrawiam...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.plbeagle charakter fretki domowe Gąski pokoje